گزارش برنامه نود با دنیزلی، سینگ و جادوگری! – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ورزش سه: برنامه نود دوشنبه شب(پانزدهم آبان ماه) از ساعت ۲۲:۴۴ آغاز شد که مسابقات لیگ برتر در هفته یازدهم مورد بررسی قرار گرفت و مصاحبه‌هایی با امید سینگ، بازیکن پارس جنوبی درباره شرایط خود و موفقیت این تیم و همچنین مصطفی دنیزلی، سرمربی پیشین پرسپولیس پیرامون خاطرات دوران حضورش در ایران انجام داد؛ بررسی پرونده جادوگری در بازی لیگ یکی تیم‌های گل‌گهر سیرجان و خونه به خونه بابل هم بخش دیگری از این برنامه بود که مشروح گزارش این اتفاقات را در زیر می‌خوانید:

* نظرسنجی

مخاطبان برنامه نود می‌توانند گل برتر ماه را از بین گل‌های فاطمه پاپی«حفاری اهواز- دانشگاه آزاد»، محمد پوررحمت‌الله«ملوان انزلی- ماشین‌سازی»، مهدی زبیدی«ذوب‌آهن- پارس جنوبی جم»، امین شجاعیان«تراکتورسازی- فجرسپاسی» و الله‌یار صیادمنش«نوجوانان ایران- نوجوانان آلمان» انتخاب کنند
* گزارشی از نتایج و عملکرد تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مسابقات جام بین قاره‌ای که به مقام سوم رسید و همچنین مراسم اهدای جوایز برترین‌های سال فوتبال ساحلی جهان پخش شد.

در تصاویر تلویزیونی مشخص نیست در صحنه بحث برانگیز دقایق پایانی این مسابقه توپ گل شده یا خطای هند اتفاق افتاد اما به نظر می‌رسد توپ گل نشده و به ساق پای بازیکن گسترش برخورد داشته است.

اولین برد استقلال با شفر در لیگ برتر.

سینگ یادآور شد: تمام تیم ما خوب کار کردند و من به نمایندگی از بازیکنان پارس جنوبی آمده‌ام؛ بازیکنان ما آنقدر خوب کار کرده‌اند که ما به موفقیت رسیدیم.

– حرکات تکنیکی: مجید علیاری، جابر انصاری، وحید امیری، محمدرضا خلعتبری، حسین پورامینی، میثم دورقی، علی کریمی، داریوش شجاعیان، رضا جعفری، کیوان امرایی، کرار جاسم، وریا غفوری، یوسف سیدی، محسن ربیع‌خواه و امید جهانبخش.

* سپاهان ۰ پیکان ۱

* سینگ: هند پیشنهاد داد اما عرق ایرانی دارم

– صنعت نفت آبادان و گسترش فولاد

– کار تیمی: استقلال تهران(مقابل نفت تهران).

* آنالیزی از عملکرد درخشان تیم صدرنشین پارس جنوبی جم و نمایش فوق‌العاده این تیم در خط دفاعی و هجومی پخش شد که در آن اشاره داشت دو مدافع راست و چپ آنها نقش زیادی در حملات این تیم داشته‌اند.

او تصریح کرد: در بهبهان به دنیا آمدم و تا الان در همین شهر زندگی می‌کنیم؛ بازیکنانی مثل بهنام برزای، محمد طیبی، محمدامین آرام‌طبع، فرزاد جعفری، حسین بهرامی، بهروز پاک‌نیت و … بهبهانی هستند؛ بهبهان و دیگر شهرهای خوزستان خیلی استعداد دارند ولی متاسفانه توجهی به آنها نمی‌شوند؛ ما استثناء بودیم و خدا کمک کرد در فوتبال موفق شدیم.

– نکات بازی

استقلال ۳ برد با ۳ مربی.

سینگ تصریح کرد: برای درآمد باشد می‌توانم به تیم ملی هند بروم اما به آن فکر هم نمی‌کنم و تلاشم را ادامه می‌دهم و سختی می‌کشم تا به تیم ملی ایران برسم؛ هرچقدر هم باشد به رفتن به تیم‌های اروپایی فکر می‌کنم و تلاشم را انجام خواهم داد.

– پارس جنوبی جم و سپیدرود

دنیزلی با اشاره به بازی با العین امارات در زمان سرمربیگری‌اش در تیم پاس که به پیروزی ۳ بر یک آنها به تساوی ۳ بر ۳ تبدیل شد، با افسوس گفت: نمی‌توانم آن مسابقه را فراموش کنم؛ اگر ۷-۶ بازی باشد که آنها را فراموش نکنم یکی همان است؛ گل سوم را که خوردیم در نیمکت می‌مردم.

* پارس جنوبی جم ۳ سپیدرود رشت ۱

ورزش سه: برنامه نود دوشنبه شب(پانزدهم آبان ماه) از ساعت ۲۲:۴۴ آغاز شد که مسابقات لیگ برتر در هفته یازدهم مورد بررسی قرار گرفت و مصاحبه‌هایی با امید سینگ، بازیکن پارس جنوبی درباره شرایط خود و موفقیت این تیم و همچنین مصطفی دنیزلی، سرمربی پیشین پرسپولیس پیرامون خاطرات دوران حضورش در ایران انجام داد؛ بررسی پرونده جادوگری در بازی لیگ یکی تیم‌های گل‌گهر سیرجان و خونه به خونه بابل هم بخش دیگری از این برنامه بود که مشروح گزارش این اتفاقات را در زیر می‌خوانید:

پیروزی استقلال خوزستان بعد از ۱۰ هفته در لیگ.

پارس جنوبی تنها تیمی که در همه بازی‌ها گل زده است.

* آیتم ابتدایی ویژه مرحوم منصور پورحیدری و به مناسبت نخستین سالگرد درگذشت پدر استقلال بود.

رضا گل‌محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود پیرامون آخرین وضعیت باشگاه نفت اظهار کرد: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم؛ یک ماه به آقای جهانیان مهلت دادیم و ایشان یک سری مدارک داد اما با وجود همکاری‌های زیادی ایشان به تعهدات خود عمل نکرد.

* استقلال خوزستان ۲ سیاه جامگان ۱

هافبک پارس جنوبی اضافه کرد: مهم نیست پنالتی و ضربه ایستگاهی بزنم چون گل زدن تیم از هر چیز بیشتر اهمیت دارد؛ اصلا اینطور نیست بخواهم فقط گل بزنم چون پاس گل را بیشتر از گلزنی دوست دارم ولی شاید در بازی با استقلال بازیکنان را نمی‌دیدم که پاس بدهم؛ بعضی مواقع تک به تک هستی و می‌خواهی خودت گلزنی کنی.

سید مهدی رحمتی برای نخستین بار طی ۱۰ فصل اخیر در ۶ بازی پیاپی نیمکت‌نشین شد.

* سایپا ۰ پرسپولیس ۲

او با بیان اینکه هدف اصلی‌ام رسیدن به تیم ملی است، عنوان کرد: بازیکنان ما از نظر فنی چیزی از نفرات تیم ملی کم ندارند؛ همه دیوانه‌وار پشت هم هستند، بار فنی بالایی دارند و جدول لیگ همه چیز را در این باره می‌گوید؛ از اینکه آقای کی‌روش آنها را به تیم ملی دعوت نمی‌کند ناراحت نمی‌شوند و تلاششان را بیشتر خواهند کرد؛ آقای تارتار همیشه می‌گوید مطمئنا آقای کی‌روش هم تلاش شما را می‌بیند؛ بازیکنان خودشان را در لیگ اثبات می‌کنند و اگر به تیم ملی دعوت نشدند مشکلی نیست و به تلاش خود ادامه می‌دهند.

او تاکید کرد: تا الان با مربیان زیادی کار کردم ولی واقعا فوتبالم را مدیون آقای تارتار هستم؛ از استقلال خوزستان که بیرون آمدم در حال نابودی بودم و رضایت‌نامه نمی‌دادند؛ آقای تارتار به من خیلی کمک کرد و فوق العاده انسان با شخیصت، منظم و پُر تلاشی هستند؛ اینطور نیست هایپر مارکت، بوتیک و … داشته باشد و می‌بینیم تمام وقت خود را برای تیم و بازیکنان می‌گذارد.

ضربه پنالتی امید ابراهیمی تبدیل به گل شد اما کمک داور تصمیم درستی در این صحنه نداشت.

وی یادآور شد: از سال گذشته ۱۱-۱۰ بازیکن در تیم ماندیم، چشم بسته می‌دانیم آقای تارتار چه توقعی از ما دارد و تمام تاکتیک‌ها را اجرا می‌کنیم؛ در کنار این مسائل هم رفاقت را یادمان داده است؛ در استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان تجربه قهرمانی را داشتم و فصل گذشته هم به بازیکنان گفتم قهرمان می‌شویم؛ ابتدای فصل امسال گفتم و الان هم می‌گویم می‌توانیم تا پایان فصل مدعی باشیم.

پارس جنوبی تنها تیم بدون شکست لیگ.

* آنچه در برنامه نود امشب خواهید دید:

– نکات بازی

این بازیکن دو رگه هندی- ایرانی درباره شباهت نامش به جبار سینگ، یکی از مشهورترین شخصیت‌های فیلم‌های هندی اظهار کرد: تا جایی که اطلاع دارم جبار سینگ افغانستانی بوده ولی در فیلم‌های هندی بازی می‌کرده است؛ سینگ، کمان، خان و … طوایف بزرگ هندی هستند ولی من و خواهر و برادرانم از بچگی در ایران بودیم.

– نکات بازی

– تیرک دروازه: ساسان انصاری.

قبل از گل اول استقلال خوزستان، فرید کریمی روی مدافع سیاه جامگان خطا مرتکب شد که داور نگرفت.

اولین پیروزی و اولین گل زده گسترش فولاد با سرمربیگری فیروز کریمی.

* ترین‌های هفته یازدهم لیگ برتر

امید سینگ، هافبک پارس جنوبی جم مهمان حضوری برنامه نود درباره شرایط آسیب دیدگی خود گفت: در یک بازی دوستانه با تیم امید پارس جنوبی همسترینگم دچار کشیدگی شد که یک هفته است استراحت می‌کنم ولی یکی، دو هفته دیگر به تمرینات برمی‌گردم و احتمالا مقابل فولاد در هفته دوازدهم به میدان بروم.

– نکات بازی

سپیدرود برای نخستین بار در یک بازی ۳ گل خورد.

رکورد ۱۰۰ درصد پیروزی گسترش فولاد مقابل صنعت نفت آبادان د تاریخ لیگ.

هفتمین تساوی پیاپی دو تیم.

– ماجرای جادوگری در لیگ یک و مایعی که برای باطل کردن سحر استفاده شد.

* دنیزلی: زاید ۲ گل زد، تماشاگران برگشتند

پدیده بدون پیروزی برابر فولاد خوزستان.

پنجمین شکست پیاپی سیاه جامگان.

پارس جنوبی بهترین خط حمله لیگ برتر.

– دیدار مجدد آقا معلم با دانش‌آموزان قدیمی خود در مدرسه.

* عبدالله ویسی، سرمربی استقلال خوزستان در گفت‌وگویی تلفنی از شرایط نابسامان و بدهی‌های زیادی این تیم ابراز گلایه کرد.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه توصیه‌اش به تریم برای سرمربیگری در استقلا چه بود، گفت: خدا می‌داند(با خنده).

هافبک پارس جنوبی جم عنوان کرد: ۹۰-۸۰ درصد فوتبالیست‌های ایران از قشر ضعیف جامعه هستند و بیشتر آنها در بچگی کار کردند؛ ما هم همینطور بودیم و کار کردیم؛ یک سال نتوانستم فوتبال بازی کنم ولی باز هم آقای یزدی من را نجات داد؛ نمی‌خواستم دیگر فوتبال بازی کنم ولی مجددا آقای یزدی که به استقلال اهواز رفت من را با این تیم بُرد که پس از آن نیز به سیاه جامگان رفتم.

سرمربی اسبق پرسپولیس در خصوص صحبت کردن فاتح تریم با او درباره سرمربیگری در استقلال گفت: بله، او صحبت کرد و مشاوره داشت ولی گفتم اگر به تهران برود با هم می‌رویم چون من با مردم ایران آشنا هستم.

او ادامه داد: ابتدا در تیم سیمان بهبهان زیر نظر آقای زکی‌پور در سوپر لیگ استان کار کردم و بعد شاگرد آقایان مایلی‌کهن، خطیبی، مکوندی، پورموسوی و … بودم؛ بعد از اینکه گهر منحل شد به ما رضایت‌نامه نمی‌دادند؛ شرایط خانوادگی‌ام طوری بود نمی‌توانستم هر روز برای رضایت‌نامه سراغ آنها بروم چون قرارداد سه ساله داشتم اما در نهایت مجبور شدم تمام مبلغ قراردادم با نفت مسجد سلیمان را به آنها بدم و از این تیم بروم.

* یحیی گل‌محمدی، سرمربی تراکتورسازی با رفتن به مدرسه‌ای در نازی‌آباد که در دهه ۷۰ در آن تدریس می‌کرد خاطره سال‌های دور خود را با حضور سید مهدی رحمتی و مرتضی اسدی، دو بازیکنی حال حاضر که در گذشته شادگر او بودند، را زنده کرد؛ در این بخش گفت‌وگوی جذابی با این سه نفر هم انجام گرفته بود.

سرمربی ترکیه‌ای پیشین پرسپولیس درباره اطلاعش از بازگشت مهدی طارمی و رامین رضاییان از ریزه اسپور و داستان شکایت این تیم اظهار کرد: در آن مقطع باشگاه ریزه اسپور دو بار با من درباره این موضوع تماس گرفت و گفتند قراردادش را زیر پا گذاشته و قرار بوده مجازات شود؛ از من پرسیدند چه کاری می‌توانی انجام دهی که قرار بود با دو طرف صحبت کنیم اما بعد از آن با من تماسی نگرفتند.

برنامه نود این هفته ساعت ۰۲:۰۵ بامداد روز سه‌شنبه، شانزدهم آبان ماه خاتمه یافت.

پارس جنوبی با زدن ۳ گل روی پرتاب اوت از این حیث رکورددار است.

وی ادامه داد: ایرانی‌های زیادی به استانبول می‌آیند؛ وقتی در این شهر از خانه بیرون می‌روم می‌گویند آقای دنیزلی خیلی خوشحال هستیم شما را در استانبول می‌بینیم؛ می‌گویند ما در ایران شما را دوست داریم و من هم می‌گویم عاشق شما هستم.

– نکات بازی

اعلام پنالتی به سود سیاه جامگان اشتباه بود و باید خطای مهاجم این تیم روی مدافع استقلال خوزستان گرفته می‌شد.

– نجات هفته: یوسف سیدی(مقابل صنعت نفت).

– استقلال خوزستان و سیاه جامگان

سینگ با اشاره به حمایت تماشاگران پارس جنوبی از این تیم گفت: آنها تا دقیقه ۹۰ تیم را تشویق می‌کنند و اصلا به تیم حریف کاری ندارند؛ باشگاه پارس جنوبی از نظر مدیریتی همه جا حامی تیم بوده است و از سوی دیگر کادر فنی ما انسان‌های خوبی هستند.

– گفت‌وگو با مصطفی دنیزلی، سرمربی پیشین پرسپولیس.

مدافع گسترش فولاد روی کرار مرتکب پنالتی شد که داور به اشتباه خطایی تشخیص نداد.

– سایپا و پرسپولیس

سینگ تاکید کرد: شک نکنید همدلی و رفاقت بازیکنان ما از نظر فوتبالی، اخلاقی و … بالاست و تا پایان فصل از ادامه این موفقیت سیر نمی‌شوند و جنبه بالایی دارند.

چهارمین تساوی پیاپی فولاد.

نخستین شکست سپاهان در ورزشگاه نقش جهان با کرانچار.

* گزارشی از بازی‌های هفته یازدهم لیگ دسته اول پخش شد.

* تراکتورسازی ۰ ذوب‌آهن ۰

– نکات بازی

هافبک پارس جنوبی درخصوص شرایط جوی جم ابراز کرد: شهر جم ۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و حریفان ما اذیت می‌شوند ولی عامل اصلی موفقیت تیم مسائل فنی است‌؛ آقای جودکی، مربی بدنساز ما نقش زیادی در این موفقیت داشته و از نیم‌فصل دوم سال گذشته که اضافه شد کارش خیلی خوب بوده و تا الان هم نتایجمان را می‌بینید.

رحمتی در این بخش با اشاره به زمان خداحافظی‌اش از فوتبال با خنده گفت: آقای عابدزاده تا ۴۰ سالگی دروازه‌بانی کرد ولی من هر وقت ۴۰ سال و یک روزم شد از فوتبال می‌روم.

* کارشناسی داوری با ابراهیم میرزابیگی

نانگ تمارض کرد و مدافع سپیدرود روی او خطا انجام نداد.

سایپا رکورددار شکست برابر پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر.

خطایی روی تیموری اتفاق نیافتاد و صفایی تصمیم درستی برای ادامه بازی گرفت.

قبل از گل اول پرسپولیس، توپ به پای امیری برخورد کرد و به اوت رفت در حالی که باید اوت به سود سایپا گرفته می‌شد.

هافبک پارس جنوبی جم درباره تحصیلات خود گفت: لیسانس را به تازگی گرفتم و حالا می‌خواهم برای فوق لیسانس معماری درسم را ادامه دهم؛ درس خواندن را از بچگی دوست داشتم؛ کاردانی که بودم اصلا فوتبال بازی نمی‌کردم و مادرم می‌گفت باید درس بخوانم؛ پس از آن به مادرم گفتم عشق و علاقه‌ام فوتبال است و در کنار درس باید بازی کنم.

* استقلال تهران ۲ نفت تهران ۰

* کارشناسی داوری

چهارمین برد و کلین‌شیت پیاپی برانکو مقابل علی دایی.

– نکات بازی

دنیزلی در پایان مصاحبه خود پاسخ این سوال که بهترین و با استعدادترین بازیکن در تیم‌های ایرانی و ترکیه‌ای او که بوده را نداد.

مصطفی دنیزلی، سرمربی اسبق پرسپولیس در گفت‌وگوی ضبط شده با برنامه نود پیرامون قهرمانی‌اش با سه تیم در سوپر لیگ ترکیه اظهار کرد: فقط یک مربی تا به حال توانسته این کار را کند؛ قهرمانی با سه تیم بزرگ ترکیه کار بزرگی است؛ شایدمربی دیگری بخواهد آن را انجام دهد ولی به نظرم غیر ممکن است؛ هر از گاهی به خیابان می‌روم مردم ابراز خوشحالی می‌کنند که دو تیمشان را قهرمان کردم اما نمی‌دانم طرفدار گالاتاسرای، بشیکتاش یا فنرباغچه هستند.

علیپور بعد از محرومیت مهدی طارمی در تمام مسابقات برای پرسپولیس گلزنی کرده است.

– گل: فراز امامعلی(برابر سپاهان).

* نظرسنجی

* نتیجه نظرسنجی

سینگ در خصوص عرق خود به ایران ابراز کرد: بعد از اینکه به لیگ برتر صعود کردیم از تیم ملی هند پیشنهاد دادند و صحبت‌هایی شد ولی بنده عرق ایرانی دارم و می‌خواهم برای تیم ملی ایران بازی کنم و امیدوار هستم به تیم‌های اروپایی بروم.

حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در نظرسنجی برنامه نود این هفته شرکت کردند که بیش از ۶۲ درصد به گل فاطمه پاپی به‌عنوان برترین گل ماه رای دادند.

* گل‌محمدی: جهانیان سمتی در نفت ندارد

علی علیپور ۴ بازی ۵ گل در لیگ و جام حذفی.

پیکان بدون گل خورده در بازی‌های خارج از خانه با نیازمند.

مخاطبان برنامه نود می‌توانند گل برتر ماه را از بین گل‌های فاطمه پاپی«حفاری اهواز- دانشگاه آزاد»، محمد پوررحمت‌الله«ملوان انزلی- ماشین‌سازی»، مهدی زبیدی«ذوب‌آهن- پارس جنوبی جم»، امین شجاعیان«تراکتورسازی- فجرسپاسی» و الله‌یار صیادمنش«نوجوانان ایران- نوجوانان آلمان» انتخاب کنند.

گزارش برنامه نود با دنیزلی، سینگ و جادوگری!

گل‌محمدی اضافه کرد: انتقال سهام به بهنام پیشرو و آقای جهانیان منتفی است و ایشان به لحاظ قانونی از نظر ما هیچ سمتی در فدراسیون و وزارت ورزش ندارد.

– نکات بازی

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره رفتنش از این تیم به دلیلی که مشکل خانوادگی عنوان شده بود، گفت: همواره وقتی در یک تیم در تمام دنیا کار می‌کنید مشکلاتی وجود دارد و نمی‌شود مسائلی نباشد چون اگر نباشد مشخص است بازیکنان مشکل دارند.

– استقلال تهران و نفت تهران

* لژیونرها

ویسی بدون شکست مقابل سیاه جامگان.

– موقعیت از دست رفته: امین منوچهری(برابر استقلال تهران).

خطا روی امید ابراهیمی و اعلام پنالتی به درستی گرفته شد.

وی ادامه داد: با وجود اینکه تحت فشار بودم تا مجوز آقای جهانیان را باطل کنم ولی با توجه به اینکه مدافع فوتبال و ارزش‌های آن هستم کمی صبر کردم اما کمیسیون رای داد تا تیم نفت دوباره در اختیار مجمع سهامداران نفت قرار بگیرد و الان آنها مالک باشگاه هستند و باید به وضعیت تیم رسیدگی کنند.

سینگ پیرامون الگوی فوتبالی خود گفت: زندگی حرفه‌ای رونالدو را دوست دارم و بر اساس آن تلاش می‌کنم؛ از بچگی سبک ضربه آزاد زدن رونالدو را دوست داشتم؛ فوتبالم شاید به رونالدو شباهت نداشته باشد اما عاشق زندگی شخصی رونالدو هستم؛ برای مثال سعی می‌کنم شب‌ها زود بخوابم و روی برنامه پیش بروم.

دنیزلی در توصیف بازی ایمون زاید عنوان کرد: باید بگوییم او گلزن خوبی است؛ تعریف بازیکن خوب متفاوت خواهد بود؛ ایمون زاید تمام فکرش به گلزنی است و شوت‌زن خوبی بود؛ بعد از آن بازی با استقلال شاید ۵۰۰ هزار نفر در خیابان‌ها خوشحالی می‌کردند و دو، سه ساعت طول کشید به خانه برویم.

نخستین باخت درخشان برابر استقلال.

گسترش فولاد ۴ بازی در لیگ برتر و جام حذفی یک گل خورده است.

او ادامه داد: پدرم هندی ولی مادرم ایرانی و متولد کهگیلویه و بویراحمد است؛ پدرم به خاطر کارش به ایران آمد و ماندگار شد اما بعد از ورشکستگی در سازمان جهاد و کشاورزی مشغول به فعالیت شد و راننده ماشین سنگین بود؛ در زمان جنگ به دلیل اینکه ایرانی نبود نمی‌توانست در جبهه باشد و فقط رانندگی می‌کرد.

– پاس گل: فرشید اسماعیلی(برابر نفت تهران).

سرمربی پیشین پرسپولیس در خصوص پیروزی در دربی ایران با ۳ گل ایمون زاید ابراز کرد: یادم است یک بار هم سرمربی گالاتاسرای بودم با فنرباغچه بازی داشتیم که دقیقه ۸ یا ۹ یک بازیکن اخراجی دادیم و بعد هم یک گل خوردیم اما در ۱۰ دقیقه آخر دو گل زدیم و برنده شدیم؛ مقابل استقلال هم با اینکه ۵-۴ هزار نفر از هواداران پرسپولیس ورزشگاه را ترک کرده بودند ولی بعد از گل دوم به استادیوم برگشتند.

پدیده بدون شکست در بازی‌های خانگی این فصل.

دنیزلی در خصوص ارزیابی‌اش از تیم ملی ایران در جام جهانی اذعان کرد: اگر از مرحله گروهی بالا بروند می‌توانند کار بزرگی انجام دهند.

در نیمه دوم کرار خود را به بازیکن گسترش زد و داور به درستی پنالتی نگرفت.

دنیزلی در خصوص سن مربیگری در فوتبال گفت: ۶۷ سالگی برای مربیگری سن بالایی نیست؛ به مربیان دیگر تیم‌های کشوری و باشگاهی نگاه کنید این موضوع را متوجه می‌شوید؛ زمانی که مقابل منچستر یونایتد بازی داشتیم، فرگوسن ۷۵ ساله بود.

* پرونده سحر و جادوگری در بازی تیم‌های لیگ یکی گل‌گهر سیرجان و خونه به خونه بابل در مصاحبه تلفنی با عباس گویینی، مسؤول چمن ورزشگاه امام علی سیرجان- خیمه کبود، نماینده فدراسیون در این دیدار- سیاوش اسدالله نیا، عکاس خونه به خونه- محمد جواهری، مدیر عامل باشگاه گل‌گهر سیرجان و ابراهیم محمودی، سرپرست تیم خونه به خونه مورد بررسی قرار گرفت.

– پدیده و فولاد خوزستان

گل‌محمدی بدون برد برابر قلعه‌نویی در پنج بازی گذشته.

ذوب‌آهن در ۱۱ بازی اخیر لیگ برتر و جام حذفی به برتری نرسیده است.

* پدیده ۲ فولاد خوزستان ۲

– مهار: سعید جلالی(مقابل فولاد خوزستان).

۳ پنالتی در ۲ دیداری که تاکنون در ورزشگاه امام رضا مشهد انجام شده است.

در برد ۳ بر ۲ آلکمار مقابل ویلم جهانبخش یک گل زد و یک پاس گل داد؛ هیرنفین با بازی یک نیمه‌ای قوچان‌نژاد مساوی کرد؛ پیام صادقیان در نخستین بازی در سوپر لیگ ترکیه و حضور تعویضی خود روی گل تساوی بخش مقابل فنرباغچه تاثیر گذاشت؛ استرشوند در لیگ اروپا ۹۰ دقیقه قدوس را برابر بیلیبائو در ترکیب داشت و در آخرین بازی فصل هم به طور کامل به میدان رفت؛ حقیقی در شب شکست ۳ بر یک اسکیلستونا یک پنالتی گرفت؛ شارلوآ در حضور کاوه رضایی و پاس گل او، ۳ بر یک به برتری دست یافت؛ رضاییان در شب پیروزی اوستنده به‌عنوان تعویضی وارد زمین شد؛ کریم انصاری‌فرد در برد المپیاکوس یک گل زد و یک پاس گل داد؛ پانیونیوس مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی را در ترکیب داشت؛ روبین کازان با سردار آزمون یک باخت و یک تساوی در هفته اخیر به دست آورد؛ سعید عزت‌اللهی برای آمکار؛ ششمین برد فصل السد قطر در حضور مرتضی پورعلی‌گنجی به دست آورد؛ سروش رفیعی در شکست ۴ بر ۲ تیم الخور مقابل الدحیل یک پاس گل داد؛ القطر محمد طیبی را در روزی که نتیجه را واگذار کرد، در ترکیب داشت.

– خاطره انگیزترین پیروزی‌های منصور پورحیدری، یک سال بعد از گذرشت مردی که پدر استقلال لقب گرفت.

* صنعت نفت آبادان ۰ گسترش فولاد ۱

خطای هند اکبر صادقی هند بود و پنالتی به درستی به سود فولاد تشخیص داده شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *