کلوپ: انتظار نداشتم این‌قدر خوب ظاهر شویم – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ایسنا: در ادامه دیدارهای هفته ۲۸ لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها لیورپول در خانه با نتیجه ۴ بر یک وستهم را از پیش‌رو برداشت و موقتا به رده دوم جدول راه یافت
قرمزها که پورتو را نیز در لیگ قهرمانان با نتیجه پرگل شکست داده بودند، دومین تیم انگلیسی بودند که در تمامی رقابت‌ها بیش از ۱۰۰ گل به ثمر رساندند.

امروز منچستریونایتد باید برابر چلسی دیدار کند و در صورت برتری در این دیدار رده دوم جدول رده بندی را از لیورپول پس خواهد گرفت.

ایسنا: در ادامه دیدارهای هفته ۲۸ لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها لیورپول در خانه با نتیجه ۴ بر یک وستهم را از پیش‌رو برداشت و موقتا به رده دوم جدول راه یافت. محمد صلاح، روبرتو فیرمینو، امره جان و سادیو مانه گلزنان لیورپول در این دیدار بودند.

یورگن کلوپ با خوشحالی از پیشرفت تیمش در این فصل لیگ برتر گفت: وقتی امروز صبح بیدار شدم انتظار نداشتم تیمم این‌قدر خوب ظاهر شود ولی ما برابر تیم خوب و با برنامه‌ای چون وستهام همه چیز داشتیم و فوتبالی بی‌نقص و فوق‌العاده‌ای را ارائه کردیم. چهار گل به ثمر رساندیم و در تمامی خطوط زمین هم تیم برتر زمین بودیم. این بازی باید الگویی برای ما در ادامه فصل باشد. من معتقد هستم که امسال رقابت خیلی سختی در بالای جدول رده‌بندی وجود داشت. وقتی شما فصل را شروع می‌کنید آرزوهای زیادی دارید ولی در کنار این آرزوها باید اهداف واقع‌بینانه نیز داشته باشید. من فکر می‌کنم که قهرمانی برای ما امسال یک آرزو و رویا بیش نبود. نه به خاطر خودمان بلکه به خاطر عملکرد فوق‌العاده‌ای که منچسترسیتی داشت. اگر شما نمی‌توانید اول شوید باید ترجیح دهید دوم شوید و در ادامه‌ سوم و یا چهارم. من امسال قرار گرفتن لیورپول در بین چهار تیم نخست را موفقیت برای تیمم می‌دانم.

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: ما نگرانی بابت قرار گرفتن در رده دوم جدول رده‌بندی نداریم و تنها کار خودمان را انجام می دهیم. به خوبی می‌دانیم که برای رسیدن به این هدف بیاد بقیه تیم‌ها نیز نتایج دلخواه ما را کسب کنند و به همنی خاطر فعلا به دومی در لیگ برتر فکر نمی کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *