واکنش به کتک زدن یک زن توسط گشت ارشاد + رکوردزنی دخه‌آ در منچستر زیر نظر مورینیو – باشگاه فرهنگی و ورزشی

جماران: محمدرضا عارف به کتک زدن یک خانم توسط گشت ارشاد واکنش نشان داد.

محمدرضا عارف نوشت:

انتشار کلیپی از نحوه برخورد زننده ماموران نیروی انتظامی با یک خانم به بهانه بدپوششی نشان از این دارد که نهادهایی که خود را متولی ارشاد مردم می دانند هنوز به تغییر در رویکردهای فرهنگی باور ندارند و به حاکمیت چوب و چماق در ارشاد!مردم اعتقاد دارند
انتشار کلیپی از نحوه برخورد زننده ماموران نیروی انتظامی با یک خانم به بهانه بدپوششی نشان از این دارد که نهادهایی که خود را متولی ارشاد مردم می دانند هنوز به تغییر در رویکردهای فرهنگی باور ندارند و به حاکمیت چوب و چماق در ارشاد!مردم اعتقاد دارند.اینگونه برخوردها بعضا توسط افرادی صورت می گیرد که آموزش های لازم را در این خصوص طی نکرده اند و چه بسا خود بیش از دیگران به ارشاد نیازمند باشند.

جماران: محمدرضا عارف به کتک زدن یک خانم توسط گشت ارشاد واکنش نشان داد.

ضمن تشکر از وزیر محترم کشور به جهت واکنش به موقع به این موضوع ضروری است نهادهای ذی ربط یعنی وزارت کشور و نیروی انتظامی در برخورد قاطع با خاطیان درنگ نکنند و نتیجه بررسی های خود را به اطلاع افکار عمومی برسانند.مطمینا فراکسیون امید هم در پیگیری این موضوع اقدامات لازم را انجام خواهد داد. حرمت و ارزش دختران سرزمین من نباید با اعمال سلیقه برخی افراد شکسته شود.مطمینا بانوان فرهیخته کشورمان هم در حفظ این حرمت ها بیش از دیگران و مدعیان تلاش می کنند.

محمدرضا عارف نوشت:

——————-

خبرگزاری فارس: داوید دخه آ دروازه‌بان اسپانیایی منچستر یونایتد موفق شده در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس عملکردی درخشان در بسته نگه داشتن دروازه از خود برجا بگذارد

وی موفق شده در این فصل در ۴۱ بازی ۲۱ بار دروازه خود را بسته نگه دارد و این بهترین عملکرد دخه آ در فصول اخیر برای این دروازه‌بان است.

خبرگزاری فارس: داوید دخه آ دروازه‌بان اسپانیایی منچستر یونایتد موفق شده در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس عملکردی درخشان در بسته نگه داشتن دروازه از خود برجا بگذارد.

دفاع مستحکم شیاطین سرخ و عملکرد خوب دخه آ نشان از پیشرفت این دروازه‌بان اسپانیایی زیر نظر ژوزه مورینیو است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *