هشدار جدی دولت به شرکت‌های دارویی + باگ بزرگ فدراسيون در پاسخگويى به كريمى – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان غذا و دارو، خواستار قطع شیوه های تبلیغاتی برخی شرکت های دارویی برای فروش محصولات شان شد و گفت: در غیر این صورت، با این قبیل شرکت ها برخورد خواهد شد

جهانپور تاکید کرد: هرگونه تخفیفات و جوایز برای فروش دارو، خلاف نظام اخلاق دارویی است و سازمان غذا و دارو در موارد مشابه اصل را بر بالا بودن قیمت داروی مورد نظر گذاشته و آن را تعدیل خواهد کرد.

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان غذا و دارو، خواستار قطع شیوه های تبلیغاتی برخی شرکت های دارویی برای فروش محصولات شان شد و گفت: در غیر این صورت، با این قبیل شرکت ها برخورد خواهد شد.

دکتر کیانوش جهانپور به جزئیات نامه مدیرکل امور دارویی سازمان غذا و دارو خطاب به آن دسته از شرکت های دارویی که برای فروش محصولات خودشان تخفیف و جایزه می دهند، اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه شرکت های تولید کننده آمپول «دگزامتازون»، اقدام به ارائه تخفیفات و جوایز به داروخانه ها کرده اند، این اقدام موجب کاهش کیفیت محصولات دارویی و سلب اعتماد جامعه پزشکی خواهد شد.
وی افزود: چنانچه این شرکت ها نخواهند این شیوه فروش محصولات خود را متوقف کنند، سازمان غذا و دارو وارد عمل خواهد شد و نسبت به بازنگری و کاهش قیمت این محصولات اقدام خواهد کرد.

به گفته وی، در نامه مدیرکل امور دارویی سازمان غذا و دارو، تعداد ۱۰ شرکت داخلی نام برده شده اند.

——————-
آی اسپورت: در حالى که همه منتظر پاسخگویى صریح ساکت در نود بودند ، اما او نتوانست آنچنان که باید منتقدان فدراسیون و در راس آنها على کریمى را قانع کند
کسى که به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال در یک برنامه تلویزیونى که میلیون ها نفر بیننده دارد، حضور پیدا می‌کند، وظیفه دارد از ریز اتفاقات موجود در فدراسیون خبرداشته باشد. مخاطبان دلیل پسند هستند و جواب کلیشه‌اى “من اطلاعى ندارم” در پاسخ به سوالات، نه اینکه به پاک کردن صورت مسئله کمکى نمى‌کند، بلکه شبهات آن را بیشتر مى‌کند و این نوع پاسخگویى مدیران فدراسیون همان باگ بزرگی است که هفته‌ها صداى على کریمى را درآورده.

ایراد ساکت به لحن و شیوه کلام کریمى، یکى دیگر از شکست‌هایى بود که در این مناظره بر فدراسیون تحمیل شد. فضاى مناظره در تمامى موضوعات این چنین دنبال مى شود و قرار نیست هر مناظره اى با بیان آرام و ادبیات کتابى دنبال شود . چه بسا مناظره اى که با حضور کریمى عاصى و عصبانى باشد.

آی اسپورت: در حالى که همه منتظر پاسخگویى صریح ساکت در نود بودند ، اما او نتوانست آنچنان که باید منتقدان فدراسیون و در راس آنها على کریمى را قانع کند. ساکت که برگ برنده فدراسیون بین رسانه‌هاست، قصد داشت با خنده‌هاى ریز و معنى دار، این مناظره تاریخى را یک گفتگوى عادى جلوه دهد، اما به مرور و پس از طرح سوالات جدید توسط کریمى غافلگیر مى شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *