هازارد: شاید در آینده راهی رئال شوم + ناامید شدن ناواس از اعتماد مدیران رئال؟ – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ورزش سه: ادن هازارد، هافبک چلسی مدعی شد که از حضور در این تیم خوشحال است ولی شاید در آینده راهی رئال مادرید شود
زیدان از سال ۲۰۱۰ به دنبال این بود که هازارد را راهی رئال مادرید کند ولی باشگاه اقدامی برای این خرید انجام نداد و هازارد در سال ۲۰۱۳ راهی چلسی شد. از آن پس نیز سرمربی فرانسوی تلاش خود را ادامه داده و به نظر می‌رسد در تابستان پیش رو برنامه های جدی برای جذب هافبک بلژیکی دارد.

رئال مادرید مدت زمان زیادی است که به دنبال جذب ستاره بلژیکی است. گفته می‌شود سپیدپوشان قصد فروش ایسکو و به خدمت گرفتن هازارد را دارند. حال هازارد مدعی شد که از حضور در چلسی خوشحال است ولی شاید در آینده راهی رئال مادرید شود.

هازارد: شاید در آینده راهی رئال شوم

ورزش سه: ادن هازارد، هافبک چلسی مدعی شد که از حضور در این تیم خوشحال است ولی شاید در آینده راهی رئال مادرید شود.

او گفت:” در فوتبال هیچ چیز مشص نیست. در چلسی خوشحالم و تمام تمرکزم روی این تیم است.”

——————-

ورزش سه: مثل هر تابستان، بار دیگر مدیران رئال به دنبال جذب یک گلر بزرگ هستند؛ با وجود اینکه ناواس درون دروازه این تیم عملکرد خوبی داشته است
ورزش سه: مثل هر تابستان، بار دیگر مدیران رئال به دنبال جذب یک گلر بزرگ هستند؛ با وجود اینکه ناواس درون دروازه این تیم عملکرد خوبی داشته است.

ناواس در واکنش به این شایعات گفت:« هر سال همین اوضاع است و دیگر عادت کرده ام. برای یک فوتبالیست، حس شاد بودن اهمیت زیادی دارد و خانواده و دوستانم این حس را به من می دهند و من به خاطر آنها می جنگم.

ناواس سال ۲۰۱۴ به رئال مادرید پیوست و تبدیل به ذخیره ایکر کاسیاس شد. او تابستان ۲۰۱۵ تا آستانه جدایی از رئال هم پیش رفت ولی دیر ارسال شدن فکس باشگاه یونایتد باعث منتفی شدن انتقال دخیا به رئال شد. قرار بود ناواس با دخیا معاوضه شود.

عدم اعتماد باشگاه؟ نمی دانم مدیران باشگاه به من اعتماد دارند یا نه ولی باید بگویم که با رئال قرارداد دارم و فکر می کنم زیدان و هم تیمی هایم حامی من هستند.»

گلر کاستاریکایی در دو فصل اخیر ثابت کرده است که اعتماد به او اشتباه نبوده با این حال طبق ادعای رسانه های مادریدی، مسئولان رئال قصد جذب یک گلر بزرگ برای فصل بعد را دارند.

ناامید شدن ناواس از اعتماد مدیران رئال؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *