نوجوانان بسکتبال در آسیا هفتم شدند + کی‌روش میهمان ویژه فینال امیر کاپ قطر – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ایسنا: نوجوانان ایران در آخرین دیدار خود به مصاف لبنان رفتند و ٩٥ بر ٨٢ به برتری رسیدند و در نهایت به مقام هفتم قاره کهن رسیدند

تیم‌های چین، استرالیا، نیوزلند و فیلیپین به مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا رسیدند و سهمیه جام جهانی را گرفتند. چین و استرالیا فینال این مسابقات را برگزار می کنند.

در کوارتر چهارم لبنان ٢٢ بر ٢٠ برد اما در مجموع برابر نوجوانان ایران تن به شکست داد تا پس از ایران هشتم شود.

ایسنا: نوجوانان ایران در آخرین دیدار خود به مصاف لبنان رفتند و ٩٥ بر ٨٢ به برتری رسیدند و در نهایت به مقام هفتم قاره کهن رسیدند. کوارتر اول این مسابقه ٢١ بر ١٩ به سود لبنان بود اما نوجوانان ایران در کوارترهای دوم و سوم ٣٠ بر ١٨ و ٢٦ بر ٢١ پیروز شدند.

——————-

خبرگزاری میزان: فینال امیر کاپ قطر در حالی برگزار خواهد شد که از کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل آمده و به احتمال فراوان کی‌روش در این بازی حضور پیدا می‌کند
خبرگزاری میزان: فینال امیر کاپ قطر در حالی برگزار خواهد شد که از کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل آمده و به احتمال فراوان کی‌روش در این بازی حضور پیدا می‌کند.

دیدار فینال امیرکاپ بین دو تیم المعیذر و الشمال برگزار می‌شود که پیش از این المعیذر قهرمان مرحله اول جام‌حذفی شده و سیامک کوروشی مدافع ایرانی این تیم گل پیروزی‌بخش آنها را به ثمر رسانده بود. این مدافع ایرانی با ارائه نمایشی خوب و گلزنی در مصاف تیمش مقابل رقبا اکنون کاندیدای بهترین و گلزن‌ترین مدافع فوتبال قطر لقب گرفته است.

کی‌روش این روزها و در فرصت کم تورنمنت جام‌جهانی به دنبال تقویت خط دفاعی‌ تیم‌ملی است و از همین رو او به قطر سفر خواهد کرد.

یکی از دلایل حضور کی‌روش در این دیدار به عنوان تماشاگر ویژه عملکرد خوب سیامک کوروشی در این مدت است چون این مدافع ایرانی پیش از این توسط سرمربی تیم‌ملی به اردوی تیم‌ملی دعوت شده و او شناخت خوبی روی این بازیکن دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *