لالیگا؛ آلاوس برد و از منطقه خطر دور شد + عبداللهی: حال و هوای تیم خوب است و حاشیه نداریم – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری تسنیم: در نخستین بازی از دومین روز از هفته سی‌و‌یکم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا موسوم به لالیگا، امروز (شنبه) تیم فوتبال آلاوس در خانه با نتیجه ۲ بر صفر از سد میهمان خود ختافه گذشت
خبرگزاری تسنیم: در نخستین بازی از دومین روز از هفته سی‌و‌یکم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا موسوم به لالیگا، امروز (شنبه) تیم فوتبال آلاوس در خانه با نتیجه ۲ بر صفر از سد میهمان خود ختافه گذشت.

امشب ۳ بازی دیگر در لالیگا برگزار می‌شود که برنامه‌ آنها به شرح زیر است:

جدول لالیگا را اینجا مشاهده کنید.

سلتاویگو – سویا ۱۸:۴۵
رئال بتیس – ایبار ۲۱
بارسلونا – لگانس ۲۳:۱۵

با این برد آلاوس ۳۵ امتیازی شد و با صعود به رده پانزدهم جدول از منطقه سقوط فاصله گرفت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: نصرالله عبداللهی درباره برتری ۴ بر یک استقلال مقابل مشکی‌پوشان مشهد اظهار داشت: حال و هوای تیم خوب است و اگر یک نیمه بد باشیم، نیمه دوم جبران می‌کنیم
سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات پژمان منتظری که به درگیری مهدی رحمتی و بهشاد یاورزاده، بازیکن پیشین استقلال اشاره و تأکید کرده خیلی زشت است خبرهای استقلال به بیرون درز کند، گفت: خبرها از داخل تیم به بیرون نمی‌رود. در هتل دو هزار نفر آدم هستند و یک عده هم شیطنت کردند. در سالن هتل همه نشسته‌اند و می‌بینند. کسانی که این حاشیه را دامن زدند، منظور داشته و می‌خواستند آن را بزرگ کنند. مطمئن باشید هیچ حواشی اطراف استقلال نیست.

خبرگزاری تسنیم: نصرالله عبداللهی درباره برتری ۴ بر یک استقلال مقابل مشکی‌پوشان مشهد اظهار داشت: حال و هوای تیم خوب است و اگر یک نیمه بد باشیم، نیمه دوم جبران می‌کنیم. حال و هوای خوب تیم باعث شده که نبود بازیکنان مصدوم تأثیری نداشته باشد.

وی در مورد ناراحتی داریوش شجاعیان از تعویضش در نیمه نخست تصریح کرد: شفر تصمیم گرفت او را تعویض کند و پس از آن هم اتفاقی نیفتاد.

عبداللهی راجع به بحث تمدید قرارداد وینفرد شفر با استقلال گفت: همه از نتایج شفر رضایت دارند و قرارداد او نیز به زودی تمدید می‌شود. باشگاه کارهای مربوط به تمدید قرارداد شفر را انجام داده است و حتماً این کار صورت خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *