شایعه زنده ماندن مسافران ATR، غیرعقلایی است + موتا: رئال مادرید را ۲ بر صفر شکست می‌دهیم – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری ایسنا: رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: شایعه زنده ماندن برخی مسافران سانحه هواپیمای تهران-یاسوج غیر عقلایی است

پرواز شماره ۳۷۰۴ شرکت هواپیمایی آسمان با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه که روز یکشنبه، ۲۹ بهمن ماه از کانتر ۲۹ فرودگاه مهرآباد تهران مسافران خود به مقصد یاسوج را سوار کرده بود، حدود ۵۰ دقیقه بعد از رادار خارج شد و سقوط کرد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: شایعه زنده ماندن برخی مسافران سانحه هواپیمای تهران-یاسوج غیر عقلایی است.

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مزارعی افزود: با توجه به میزان سرعت هواپیما و شدت برخورد و متلاشی شدن پیکره هواپیما و بقایای اجسادی که تاکنون در پزشکی قانونی استان بدست آمده است؛ اصلا تصور این‌که برخی از مسافران پرواز “تهران- یاسوج” زنده باشند، غیر عقلایی و غیر ممکن است.

——————-

ایسنا: به نقل از اکیپ، در حساس‌ترین بازی شب نخست دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پاری ‌سن‌ ژرمن باید در ورزشگاه خانگی خود از رئال مادرید پذیرایی کند
او ادامه‌ داد: در پاری ‌سن‌ ژرمن بازیکنانی بازی می‌کنند که می‌توانند در هر دیداری سرنوشت‌ساز باشند. در دیدار رفت با نتیجه‌ ۳ بر یک تن به شکست دادیم اما با حمایت هواداران خود با دو گل رئال مادرید را شکست می‌دهیم و به دور بعد صعود خواهیم کرد.

موتا گفت‌: به خوبی می‌دانیم که برابر تیم بزرگی به میدان خواهیم رفت. بازی بسیار سختی است. رئال مادرید تیم بزرگی است و بازیکنان سرشناسی در اختیار دارد اما ما هم تیم با کیفیتی هستیم.

ایسنا: به نقل از اکیپ، در حساس‌ترین بازی شب نخست دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پاری ‌سن‌ ژرمن باید در ورزشگاه خانگی خود از رئال مادرید پذیرایی کند.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که جدال رفت با پیروزی ۳ بر یک رئال مادرید به پایان رسید تا تیم پاری ‌سن‌ ژرمن کار سختی برای صعود به دور بعد داشته باشد. تیاگو موتا، بازیکن با تجربه پاری ‌سن‌ ژرمن امیدوار به صعود تیمش به دور بعد است. او بر این باور است که تیم پاریسی با دو گل رئال مادرید را شکست خواهد داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *