روسیه: ۷ هزار تن امروز غوطه شرقی را ترک کردند + پیمان حسینی، سفیر منتخب فوتبال ساحلی دنیا – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری فارس: وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که ۷ هزار نفر امروز غوطه شرقی را ترک کردند.

ارتش سوریه از ۶ اسفند ماه جاری عملیات آزادسازی غوطه شرقی دمشق را کلید زده و همچنان به عملیات خود ادامه می‌دهد
ارتش سوریه از ۶ اسفند ماه جاری عملیات آزادسازی غوطه شرقی دمشق را کلید زده و همچنان به عملیات خود ادامه می‌دهد.

وزارت دفاع روسیه هم صبح جمعه اعلام کرد که حدود ۲ هزار نفر از غوطه خارج شده‌اند.بر طبق اعلام این نهاد، بیش از ۱۳ هزار تن در طول ۲ روز قبل از آن از غوطه خارج شده‌اند.

روز پنجشنبه نیز قریب به ۱۳ هزار نفر موفق شدند خود را از محاصره تروریستها رها کنند و از غوطه شرقی خارج شوند.

همزمان با عملیات ارتش سوریه در این منطقه، غیر نظامیان سوری نیز از گذرگاه «حموریه» در حال خروج هستند و وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که روز گذشته حدود ۲۰ هزار نفر از این منطقه خارج خواهند شد.

خبرگزاری فارس: وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که ۷ هزار نفر امروز غوطه شرقی را ترک کردند.

——————-

ورزش سه: درخشش در رقابت های مختلف بین المللی که آخرین آن در باهاما و حین رقابت های جام جهانی اتفاق افتاد باعث شد تا پیمان حسینی به عنوان یکی از بهترین های فوتبال ساحلی در دنیا شناخته شود
به همین دلیل است که ما برنامه سفیران را شامل ۲۰ بازیکن از مردان و زنان معرفی می کنیم که از چهره های شناخته شده در ورزش فوتبال ساحلی هستند. البته که نفرات معرفی شده براساس معیارهایی همچون وجهه آنها در عموم، نحوه ارتباط با طرفدارانشان و علاقمندان به فوتبال ساحلی و در نهایت با ملاحظات جغرافیایی انتخاب شده اند.”

سازمان جهانی فوتبال ساحلی در رابطه با این انتخاب توضیح می دهد: “بازیکنان بدون شک یکی از اصلی ترین دارایی های فوتبال ساحلی هستند، و سازمان جهانی فوتبال ساحلی بر این باور است که آنها یک راه اصلی برای کمک به تقویت و ارتقا ورزش در مقیاس جهانی هستند. بازیکنان کسانی هستند که فنون را در زمین به نمایش می گذارند، گل ها را به ثمر می رسانند و توپ ها را مهار می کنند … آنها کسانی هستند که همه می خواهند بازیشان را ببینند. آنها ستارگان واقعی ما هستند.

ورزش سه: درخشش در رقابت های مختلف بین المللی که آخرین آن در باهاما و حین رقابت های جام جهانی اتفاق افتاد باعث شد تا پیمان حسینی به عنوان یکی از بهترین های فوتبال ساحلی در دنیا شناخته شود. بهترین دروازه بان رقابت های جام جهانی ۲۰۱۷ و برترین گلر ساحلی دنیا در سالی که گذشت، امروز به انتخاب سازمان جهانی فوتبال ساحلی به عنوان یکی از سفیران این رشته ورزشی انتخاب شد. سفیرانی که شامل ۲۰ بازیکن مرد و زن از فوتبال ساحلی دنیاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *