رادوشوویچ: می‌خواهم در پرسپولیس بمانم + ۴ ورزشکار ایرانی، گوشی سامسونگ می‌گیرند – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرآنلاین: یار باوفای برانکو باز هم برای ماندن اعلام آمادگی کرد.

رادوشوویچ و یک ادعا؛اینکه از تیم های اروپایی پیشنهاد دارد اما تا زمانی که قراردادش با پرسپولیس به اتمام نرسد درباره این پیشنهاد ها فکری نمی کند
من منتظر پیشنهاد از سوی مسئولان پرسپولیس هستم.منتظرم تا با من وارد مذاکره شوند.البته از چند تیم اروپایی هم پیشنهاد دارم.

مسابقات هنوز تمام نشده و نمی توانیم از الان خودمان را قهرمان بدانیم و باید از عنوانی که در سال گذشته بدست آورده ایم دفاع کنیم.به نظرم با توانی که از خودمان نشان داده ایم به هدفی که داریم برسیم.

کدام کشورها؟

تمدید می کنی؟

پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می شود؟

رادوشوویچ و یک ادعا؛اینکه از تیم های اروپایی پیشنهاد دارد اما تا زمانی که قراردادش با پرسپولیس به اتمام نرسد درباره این پیشنهاد ها فکری نمی کند.کپی کوتاه با دروازه بان پرسپولیس زدیم که در زیر می خوانید:

قرارداد شما چه زمانی به پایان می رسد؟

خبرآنلاین: یار باوفای برانکو باز هم برای ماندن اعلام آمادگی کرد.
مجارستان و …اما اجازه بدهید یک چیزی بگویم.من دوست دارم در ایران و در پرسپولیس به فوتبالم ادامه بدهم.در حال حاضر یک خانواده دارم که تمام فکرم درگیر آنها است و امیدوارم این  در قراردادم لحاظ شود.همیشه می گویم که می خواهم بمانم اما این فقط به من بستگی ندارد و باید ببینیم چه پیش می آید.

تقریبا ۴ ماه دیگر این قرارداد به پایان می رسد.

——————-

خبرآنلاین: مسوولان برگزار کننده  المپیک زمستانی به خبرگزاری یون‌هاپ گفتند آنها تصمیم گرفته‌اند بدون شرط «بازگرداندن گوشی پس از اتمام بازی‌ها» نوت ۸ را به ایرانی‌ها بدهند
ظاهرا سازمان ملل ارسال محصولات لاکچری و یا ابزاری که ممکن است از آن در راه اهداف نظامی سوء استفاده شود را به کره شمالی منع کرده است اما معلوم نیست چرا این هدیه به ایرانی‌ها به بهانه تحریم داده نشد.

وزیر خارجه ایران ضمن تقبیح سامسونگ، به این کمپانی اولتیماتوم داد تا از ایران عذرخواهی کند، وگرنه این موضوع در روابط تجاری با این کشور تاثیر خواهد گذاشت. دکتر ظریف که گلکسی اس ۸ دارد، همچنین تهدید کرده است که در صورت عدم عذرخواهی، گوشی سامسونگ خود را کنار خواهد گذاشت و گوشی دیگری استفاده خواهد کرد.

دیروز پنجشنبه مسوولان IOC تصمیم گرفتند تا گوشی‌ها را به ایرانی‌ها داده، به این شرط که پس از اتمام بازی آنها را بازگردانند. چنین پیشنهادی به ورزشگاران کره شمالی‌ هم داده شد که آنها به طور کلی از دریافت گوشی سر باز زدند.

۴ ورزشکار ایرانی، گوشی سامسونگ می‌گیرند

این تصمیم پس ازعصبانیت مقامات ایرانی از عدم اهدای گوشی‌های سامسونگ به ورزشکاران ایرانی و احضار سفیر کره در تهران صورت می‌گیرد.

خبرآنلاین: مسوولان برگزار کننده  المپیک زمستانی به خبرگزاری یون‌هاپ گفتند آنها تصمیم گرفته‌اند بدون شرط «بازگرداندن گوشی پس از اتمام بازی‌ها» نوت ۸ را به ایرانی‌ها بدهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *