خدابخشی: از رقابت با جوان‌تر‌ها استقبال می‌کنم – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری میزان: «مهدی خدابخشی» در سال گذشته مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت و همواره درگیر حواشی بود، اما ستاره تکواندوی ایران قصد دارد باز هم به همان «نابودگر» همیشگی تبدیل شود
*در مجموع از عملکردت راضی بودی؟

رقابت‌های انتخابی ایران بسیار حساس است و باید یک فرد باتجربه من را کوچ می‌کرد و خداراشکر که با کمک کوروش رجلی توانستم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم.

*شروع نسبتا خوبی در سال جدید داشتی و در انتخابی موفق عمل کردی.

*هدف اصلی مهدی خدابخشی در تکواندو چیست؟

خاطرات بدی از من در المپیک ریو ثبت شده و تمام برنامه من موفقیت در المپیک توکیو است. از لحظه لحظه تمریناتم برای کسب بهترین نتیجه در المپیک ۲۰۲۰ استفاده می‌کنم تا باز هم همان نابودگر همیشگی باشم.

*چرا کوروش رجلی را به عنوان مربی خود در رقابت‌های انتخابی انتخاب کردی؟

*به عنوان سوال اول بگو که چرا انقدر کم‌پیدا هستی؟

خبرگزاری میزان: «مهدی خدابخشی» در سال گذشته مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت و همواره درگیر حواشی بود، اما ستاره تکواندوی ایران قصد دارد باز هم به همان «نابودگر» همیشگی تبدیل شود.
گفت‌وگوی خبرنگار میزان با قهرمان پرافتخار تکواندوی ایران را در ادامه می‌خوانید:

بله، برای شروع بد نبود.

از این موضوع بی اطلاع هستم، اما خدا کند این خبر اشتباه باشد. اگر بتوانم در بازی‌های آسیایی جاکارتا روی شیاپ چانگ بروم با تمام قدرتم برای موفقیت تکواندوی ایران تلاش می‌کنم.

*اینکه گفته می‌شود وزن -۸۰ کیلوگرم از بازی‌های آسیایی حذف می‌شود، صحت دارد؟

به نظر من موفقیت در رقابت‌های انتخابی ایران سخت‌تر از کسب نتیجه در میادین بین المللی است، چون بهترین‌های جهان در کشور خودمان پا می‌زنند. از اینکه رقبای خوبی دارم خوشحال هستم و از رقابت با سایر تکواندوکاران استقبال می‌کنم.

*چند رقیب خوب و جوان در وزن ششم داری.

تمام تمرکزم معطوف تمرین بود و کمتر مصاحبه کردم، اما الان در خدمت شما هستم.

در ایام عید به صورت انفرادی تمرین کردم و آمادگی خوبی داشتم. می‌دانستم که در سال جاری مسابقات مهمی پیش رو داریم و باید از همان ابتدا با قدرت عمل کنم. در رقابت‌های انتخابی خوب بودم و تنها در دیدار پایانی با یک اشتباه کوچک شکست خوردم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *