حامی المپیک، گوشی طلا هم بدهد نمی‌گیرم + محرز: همه شایعات در مورد من بی‌اساس بود – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری مهر: محمد کیادربندسری نماینده اسکی ایران در المپیک ۲۰۱۸ کره جنوبی در خصوص حواشی رخ داده پیش از المپیک زمستانی گفت: روزی که به دهکده بازیها رسیدیم از طریق خبرگزاری های ایرانی متوجه شدیم که قرار است به تیم ایران و کره شمالی گوشی ندهند
نماینده ایران در المپیک در خصوص معذرت خواهی مسئولان برگزاری بابت این اتفاق گفت: ما برای هدیه یا صدقه به المپیک نیامدیم، نیازی هم به این چیزها نداریم. فرض بگیریم که با معذرت دوستان آب رفته به جوی بازگردد با آبروی رفته چه کنیم؟! امروز به صورت کتبی از ما عذر خواهی کردند و گفتند  برویم و هدیه راگوشی بگیریم ولی من برای هدف بزرگتر به این میدان بزرگ آمدم و دیگر اگر سامسونگ گوشی از جنس طلا هم بدهد من نمی‌گیرم.

خبرگزاری مهر: محمد کیادربندسری نماینده اسکی ایران در المپیک ۲۰۱۸ کره جنوبی در خصوص حواشی رخ داده پیش از المپیک زمستانی گفت: روزی که به دهکده بازیها رسیدیم از طریق خبرگزاری های ایرانی متوجه شدیم که قرار است به تیم ایران و کره شمالی گوشی ندهند. وقتی صبح آن روز بچه ها و مسئولین برای دریافت هدیه سامسونگ رفتند دیدند آن خبرها صحت داشته است.

وی افزود: از حمایت مسئولین و مردم عزیز تشکر می‌کنم . ایرانی ها بار دیگر ثابت کردند که می‌توان در  این مواقع از عزت ایرانی و حق مسلم هموطنان خود دفاع کرد.

——————-

ورزش سه: ریاض محرز، ستاره لسترسیتی، شایعه اعتصابش بعد از عدم انتقالش به منچسترسیتی را رد کرد.

 بعد از مصدومیت لروی سانه، سیتی تلاش کرد تا محرز را به خدمت بگیرد؛ اما دو باشگاه بر سر انتقال او به توافق نرسیدند
گفته می شد که رفتار این ستاره الجزایری باعث ناراحتی هم تیمی هایش شده و در صورت بازگشت به تمرینات، با رفتار سرد آنها روبرو خواهد شد؛ اما محرز با انتشار بیانیه ای، این شایعات را رد کرد.

او نوشت:” در ۱۰ روز گذشته، خیلی ها ادعا کردند که دوست من هستند و در مورد من چیزهای زیادی گفتند که اطلاعی از آن نداشتند. براساس این صحبت ها، خیلی از مردم و روزنامه نگاران، تحلیل هایی کردند، بدون اینکه درستی داستان را بررسی کنند، بنابراین مایلم اعلام کنم که همه آن به اصطلاح تحلیل ها در مورد دلیل غیبت من، کاملا اشتباه هستند.

محرز: همه شایعات در مورد من بی‌اساس بود

نه من و نه مشاورانم هیچ بیانیه ای در این مورد نداده بودیم و همه آن تحلیل ها بی اساس بودند. لسترسیتی همیشه از شرایط من مطلع بود و از نظر من به طور مستقیم یا از طریق مشاورانم مطلع می شود.

 بعد از مصدومیت لروی سانه، سیتی تلاش کرد تا محرز را به خدمت بگیرد؛ اما دو باشگاه بر سر انتقال او به توافق نرسیدند.

من عضوی از تیم لسترسیتی هستم که به موفقیت های زیادی از جمله صعود به لیگ برتر و قهرمانی در لیگ برتر رسیدم. اهداف من همیشه یکسان بوده است و هممیشه با ۱۰۰ درصد توانم برای باشگاه، هواداران و هم تیمی هایم بازی می کنم.”

ورزش سه: ریاض محرز، ستاره لسترسیتی، شایعه اعتصابش بعد از عدم انتقالش به منچسترسیتی را رد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *