توضیح درباره خبر تجاوز به دانش آموز پیرانشهری + شرط سخت دروازه‌بان رم برای تمدید قراردادش – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری ایلنا: رییس آموزش و پرورش پیرانشهر درباره خبر تجاوز به دانش‌آموز پیرانشهری و اخراجش از مدرسه در پی این حادثه توضیحاتی ارائه کرد
وی افزود: ماجرا از این قرار است؛ سرپرست دانش آموز (پدربزرگ) با اصرار، پرونده او را جهت تحت پوشش قرار دادن بهزیستی تحویل گرفته و با هماهنگی آموزش و پرورش منطقه با مهاباد، در حاضر این دانش آموز در شهرستان مهاباد در حال تحصیل است و تحت پوشش بهزیستی قرار دارد.

خبرگزاری ایلنا: رییس آموزش و پرورش پیرانشهر درباره خبر تجاوز به دانش‌آموز پیرانشهری و اخراجش از مدرسه در پی این حادثه توضیحاتی ارائه کرد.
سلیمان پناهنده، رییس آموزش و پرورش پیرانشهر در واکنش به خبر اخراج دختر ۹ ساله از مدرسه پس از تجاوز به وی در پیرانشهر گفت: از آنجایی که گفته شده بحث تجاوز یا تعرض در بیرون از مدرسه رخ داده به ما مربوط نمی‌شود و دستگاه های مربوطه از جمله نیروی انتظامی و دادستانی موضوع را برررسی کردند و چیزی هم عایدشان نشد. بحث اخراج دانش آموز هم از مدرسه کذب است.

——————-
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت کالچومرکاتو، آلیسون بکر، دروازه‌بان تیم فوتبال رم به واسطه عملکرد خوبی که در این فصل داشته، مشتریانی بزرگ مانند لیورپول و رئال مادرید پیدا کرده اما جالوروسی سخت در تلاش است که قرارداد او را تمدید کند
طبق ادعای کالچومرکاتو، آلیسون از رم خواسته که حقوق او را به سه برابر افزایش دهد تا قرارداد فعلی‌اش را که تا پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ اعتبار دارد، تمدید کند.

در میان سه تیمی که از آنها به عنوان مشتری آلیسون یاد می‌شود، به نظر می‌رسد که لیورپول نیاز بیشتری به جذب این دروازه‌بان برزیلی دارد چون عملکرد هر دو دروازه‌بان این تیم، لوریس کاریوس و سیمون مینیوله با ضعف‌های فراوانی همراه بوده است.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت کالچومرکاتو، آلیسون بکر، دروازه‌بان تیم فوتبال رم به واسطه عملکرد خوبی که در این فصل داشته، مشتریانی بزرگ مانند لیورپول و رئال مادرید پیدا کرده اما جالوروسی سخت در تلاش است که قرارداد او را تمدید کند. علاوه بر این دو تیم از پاری‌سن‌ژرمن به عنوان دیگر مشتری آلیسون نام بره می‌شود که این موضوع سبب شده این بازیکن برزیلی شرط سختی برای رضایت دادن به تمدید قراردادش با رم تعیین کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *