تغییر در باشگاه سعودی؛ ربروف هم رفتنی شد + تغییرات در تیم الهلال قبل از بازی با استقلال – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ایسنا: به نقل از العاجل، الاهلی یکی از تیم‌های سرشناس و قدرتمند عربستان به شمار می‌آید. این باشگاه سعودی در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا با تراکتورسازی هم گروه است و در صدر جدول رده‌بندی گروه خود قرار دارد و این احتمال وجود دارد که در دور بعد با تیم فوتبال پرسپولیس هم گروه شود
تغییرات مدیریتی تنها مختص به باشگاه الاهلی نیست،‌ بلکه الاهلال هم روز گذشته (شنبه) رئیس جدید خود را انتخاب کرد و سامی الجابر، بازیکن سابق تیم‌ ‌ملی به عنوان رئیس جدید این باشگاه انتخاب شد.

ترکی آل شیخ، رئیس باشگاه الاهلی از ریاست این باشگاه استعفا داد و جای خود را به ماجد النفیعی داد. النفیعی، رئیس جدید الاهلی از تغییرات اساسی در این باشگاه خبر داد. او در نخستین اظهارنظر خود از آوردن یک مربی بزرگ و سرشناس خارجی به جای ربروف خبر داد و تاکید کرد که هدف اصلی تیمش قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است و تیمی خواهد ساخت که توان قهرمانی در این رقابت بزرگ را داشته باشد.

ایسنا: به نقل از العاجل، الاهلی یکی از تیم‌های سرشناس و قدرتمند عربستان به شمار می‌آید. این باشگاه سعودی در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا با تراکتورسازی هم گروه است و در صدر جدول رده‌بندی گروه خود قرار دارد و این احتمال وجود دارد که در دور بعد با تیم فوتبال پرسپولیس هم گروه شود.

——————-

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال استقلال ایران و الهلال عربستان فردا دوشنبه در چارچوب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در کشور کویت (زمین بی طرف) به مصاف هم خواهند رفت
این دو تیم در حالی با هم بازی می کنند که باشگاه الهلال تغییر بزرگی را در آستانه این مسابقه تجربه کرده است. «بندر بن محمد» رئیس باشگاه الهلال بعد از ناکامی این تیم در صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا، شب گذشته از سمت خود برکنار و سامی الجابر به جای وی انتخاب شد.

از سوی دیگر، یاسر القحطانی بازیکن ۳۶ ساله و کهنه کار عربستانی که در تیم الهلال بازی می کند روز جمعه با انتشار ویدئویی از خداحافظی خود از فوتبال خبر داد و هواداران الهلال را شگفت زده کرد.

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال استقلال ایران و الهلال عربستان فردا دوشنبه در چارچوب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در کشور کویت (زمین بی طرف) به مصاف هم خواهند رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *