تغییرات شفر، کلید کسب پیروزی آبی‌ها + نام کریستیانو روی پسر سوم مسی! – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ورزش سه: تغییرات سرمربی استقلال در هفته های گذشته همواره موفق بوده است.

فرشید اسماعیلی و جابر انصاری دو تغییر کلیدی شفر در دیدار با سپیدرود رشت بودند که دو گل برای این تیم ثبت کردند و یک گل نیز برای آبی ها ساختند
فرشید اسماعیلی و جابر انصاری دو تغییر کلیدی شفر در دیدار با سپیدرود رشت بودند که دو گل برای این تیم ثبت کردند و یک گل نیز برای آبی ها ساختند.

فرشید اسماعیلی با یک گل و یک پاس گل بهترین بازیکن میدان برای استقلال بود و اگر خوش شانس بود می توانست در این دیدار با هت تریک زمین مسابقه را ترک کند. در کنار این بازیکن جابر انصاری دیگر تغییر استقلالی ها نیز روز خوبی را با ثبت یک گل زده پشت سر گذاشت.

وریا غفوری در دیدار با ذوب آهن بعد از تغییر پست برای آبی ها گلزنی کرد و مهدی قائدی، بهنام برزای و علی قربانی نیز برابر پارس جنوبی در لیگ برتر سازنده و زننده گل های این تیم بودند. منتظری نیز در بازگشت به ترکیب استقلال برابر نفت آبادان روز فوق العاده ای داشت تا مشخص شود شفر برای هر دیدار با آنالیزی دقیق، تغییرات موثری را انجام داده است.

ورزش سه: تغییرات سرمربی استقلال در هفته های گذشته همواره موفق بوده است.
——————-

ورزش سه: به نقل از مارکا، لیونل مسی به شکلی ناخواسته نام کریستیانو را برای پسر سوم خود که به زودی متولد خواهد شد انتخاب کرده است
در هر صورت نام فرزند سوم مسی به چینی ماندارین، همان نام کریستیانو رونالدو است .

در این نوع زبان چینی، نام کریستیانو رونالدو از نظر آوایی اینگونه است: “Kelisidiyanuo Luonaerduo”. قبلا تلاش هایی صورت گرفته است تا آنها بتوانند نام فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید را راحت تر بخوانند و از این رو آنها به کریستیانو، C-Luo میگویند که مخفف آن نام طولانی و سخت است .

مسی اخیرا در اینستاگرام خود نام فرزند سوم خود را چیرو( ciro ) اعلام کرد. این نام با حمایت هواداران چینی مواجه شده است چرا که به طور تصادفی و با پیروی از قوانین ترجمه بر مبنای ترجمه آوایی کلمات، نام سومین فرزند خانواده مسی بر اساس زبان ماندارین(یک نوع زبان چینی) شباهتی عجیب با ستاره پرتغالی رئال مادرید پیدا می کند.

نام کریستیانو روی پسر سوم مسی!

ورزش سه: به نقل از مارکا، لیونل مسی به شکلی ناخواسته نام کریستیانو را برای پسر سوم خود که به زودی متولد خواهد شد انتخاب کرده است.

از سوی دیگر تلفظ ایتالیایی ciro به ترجمه آوایی Qiluo منجر شده است .البته هنوز مشخص نشده است نام فرزند مسی با تلفظ ایتالیایی است یا اسپانیایی .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *