تصاویر رویترز از محل تیراندازی در ساختمان یوتیوب + بارزالی: رونالدو یک قاتل است – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرآنلاین: پلیس سان برونو ایالت کالیفرنیای آمریکا اعلام کرد که عامل تیراندازی در مقر یوتیوب زنی ۳۹ ساله به نام نسیم نجفی بوده و هویت وی مشخص شده است

تصاویر رویترز از محل تیراندازی در ساختمان یوتیوب

تصاویر رویترز از محل تیراندازی در ساختمان یوتیوب

خبرآنلاین: پلیس سان برونو ایالت کالیفرنیای آمریکا اعلام کرد که عامل تیراندازی در مقر یوتیوب زنی ۳۹ ساله به نام نسیم نجفی بوده و هویت وی مشخص شده است.

تصاویر رویترز از محل تیراندازی در ساختمان یوتیوب

تیراندازی ظاهرا در یکی از سالن‌های غذاخوری مقر یوتیوب رخ داد و مهاجم بی‌هدف به تیراندازی به سوی مردم و کارکنان پرداخته بود.

تصاویر رویترز از محل تیراندازی در ساختمان یوتیوب

منابع پلیس در کالیفرنیای آمریکا از تیراندازی در داخل مقر یوتیوب خبر داداند. در این تیر اندازی دست‌کم سه تن زخمی شدند و یک زن نیز که گمان می‌رود همان عامل حمله باشد، خودکشی کرده است.

——————-

ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، یوونتوس در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه از رئال مادرید پذیرایی کرد و با سه گل تن به شکست داد

مدافع یووه ادامه‌ داد: متاسفانه کریستیانو رونالدو گل پلی استیشنی به ثمر رساند و حاضران در ورزشگاه او را تشویق کردند، چرا که چاره ای برابر چنین هنرنمایی نداشتند. زدن توپ با چنین شدت و در آن وضعیت غیر ممکن است اما رونالدو آن را انجام داد.

ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، یوونتوس در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه از رئال مادرید پذیرایی کرد و با سه گل تن به شکست داد. بارزالی مدافع یوونتوس بعد از بازی، گفت‌: از این شکست تلخ بسیار ناراحت هستیم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و شایسته این شکست نبودیم. باید این شکست را قبول کرد و به آینده فکر کرد.

او درباره کریستیانو رونالدو گفت‌: وقتی برابر بهترین های فوتبال جهان بازی می‌کنید باید کیفیت بالای خود را نشان داد و عکس آن شما را بد جوری مجازات می‌کند. رونالدو یک گل تاریخی دیگر به ثمر رساند. وقتی این بازیکن به صورت پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی می‌کند نشان می‌دهد که بازیکن بزرگی است. رونالدو یک قاتل و ویرانگر در محوطه جریمه است. او حرکات زیادی انجام می‌دهد و در نهایت کار خود را می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *