برگزاری اجلاس سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه + نورمحمدی: باید از ذوب‌آهن امتیاز بگیریم – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری فارس: رؤسای جمهور ایران و فدراسیون روسیه در بدو ورود به محل برگزاری این نشست از سوی رئیس جمهور ترکیه مورد استقبال قرار گرفتند
خبرگزاری فارس: رؤسای جمهور ایران و فدراسیون روسیه در بدو ورود به محل برگزاری این نشست از سوی رئیس جمهور ترکیه مورد استقبال قرار گرفتند.

روحانی در حاشیه این اجلاس با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور فدراسیون روسیه به طور جداگانه دیدار و درباره توسعه روابط دوجانبه، منطقه‌ای و بین المللی با آنان گفت‌وگو کرد.

رؤسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه پیش از این در اول آذرماه سال ۹۶ در شهر سوچی روسیه نیز نشستی پیرامون سوریه برگزار و بیانیه مشترکی را در این راستا منتشر کرده‌اند.

حفظ تمامیت ارضی سوریه، حفاظت از مناطق عاری از تنش ایجاد شده در پایان روند آستانه، گام‌های لازم برای حل سیاسی مساله و مبارزه با تروریسم از موضوعات اصلی دستور کار این نشست خواهد بود.

روحانی، پوتین و اردوغان پس از گرفتن عکس یادگاری این نشست، در صدر هیات های عالی رتبه مقامات سه کشور، مذاکرات خود را آغاز کردند.

دومین نشست سه جانبه سران جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و ترکیه با هدف بررسی روند و نتایج مذاکرات پیرامون بحران سوریه برگزار می شود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: رضا نورمحمدی در مورد وضعیت سپیدرود بعد از برتری مقابل پارس جنوبی گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و برد این هفته خیلی به ما کمک کرد تا بازیکنان از لحاظ روحی شرایط متفاوتی پیدا کنند
وی با اشاره به بازی تیمش برابر ذوب‌آهن در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر تأکید کرد: اگر اشتباه نکنم ذوبی‌ها در نیم‌فصل دوم از همه تیم‌ها بیشتر امتیاز جمع کرده‌اند و یکی از تیم‌های خوب ایران هستند. قطعاً در اصفهان کار سختی داریم، ولی باید از این تیم امتیاز بگیریم. چهار هفته به پایان لیگ باقی مانده است و در این چهار بازی باید خوب امتیاز بگیریم تا در لیگ برتر بمانیم.

مدافع میانی تیم فوتبال سپیدرود رشت در پایان اظهار داشت: مردم رشت وقتی سپیدرود به لیگ برتر صعود کرد بی‌نهایت خوشحال شدند و ما می‌دانیم که این تیم برای آنها چقدر مهم است. دوست نداریم آنها را ناراحت ببینیم و نهایت تلاش‌مان را به کار خواهیم گرفت تا در لیگ برتر بمانیم. ما یک لحظه هم به سقوط فکر نمی‌کنیم و امیدوارم در پایان لیگ برتر سربلند باشیم.

خبرگزاری تسنیم: رضا نورمحمدی در مورد وضعیت سپیدرود بعد از برتری مقابل پارس جنوبی گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و برد این هفته خیلی به ما کمک کرد تا بازیکنان از لحاظ روحی شرایط متفاوتی پیدا کنند. شکست دادن تیمی مثل پارس جنوبی کار آسانی نیست، ولی ما ثابت کردیم که می‌توانیم در بازی‌های سخت هم برنده از زمین بیرون بیاییم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *