امروز؛ اوج بازگشت مسافران از شمال و مشهد + تیم منتخب هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری میزان: رئیس پلیس راهور گفت: امسال ۳ درصد افزایش کشته تصادفات در نوروز داشتیم.

سردار تقی مهری در حاشیه بازدید از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: امسال با توجه به اینکه هوا کاملا بهاری بود شاهد افزایش سفرها بودیم و براساس آنمارها تا صبح امروز سفرهای نوروزی ۱۵ درصد افزایش یافت
مهری افزود: در ایام نوروز بیشترین ترددها از جاده های در البرز،قزوین،مازندران، گیلان، قم و فارس بوده است.

رئیس پلیس راهور در مورد آغاز بازگشت مسافران گفت: امروز اوج بازگشت مسافران را از شمال کشور به سمت تهران شاهد خواهیم بود. پس از بار خروجی مشهد هم تا ساعاتی دیگر سنگین می شود.

وی ادامه داد: با تلاش ماموران راهور و ۵ هزار نیروی کمکی که در اختیار ما قرار گرفت امسال گره ترافیکی و در راه مانده نداشتیم،تنها ترافیک سنگین مقطعی را در شهر‌های شمالی و شهر‌های زیارتی شاهد بودیم.

رئیس پلیس راهور به موضوع کشته های تصادفات اشاره کرد و گفت: در نیمه نخست سفرهای نوروزی شاهد کاهش پنج درصدی تصادفات بودیم اما در نیمه دوم تلفات افزایش چشمگیری یافت و در مجموع متاسفانه تلفات رانندگی نوروزی امسال سه درصد بیشتر شده است.

سردار تقی مهری در حاشیه بازدید از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: امسال با توجه به اینکه هوا کاملا بهاری بود شاهد افزایش سفرها بودیم و براساس آنمارها تا صبح امروز سفرهای نوروزی ۱۵ درصد افزایش یافت.

وی با بیان اینکه ۸۵ درصد تصادفات فوتی به دلیل سرعت،سبقت غیرمجاز و عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی بود، تاکید کرد: براساس آمارهای اولیه فارس،کرمان،اصفهان،سیستان و بلوچستان و خوزستان رکورد داران بیشترین کشته های تصادفات رانندگی در نوروز بودند.

خبرگزاری میزان: رئیس پلیس راهور گفت: امسال ۳ درصد افزایش کشته تصادفات در نوروز داشتیم.

——————-

خبرگزاری تسنیم: از پانزدهمین دوره لیگ برتر در پایان هر هفته از مسابقات، از مربیان و آنالیزورهای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کند
هافبک‌ها: وریا غفوری از استقلال، یونس دلفی از استقلال خوزستان و محمدرضا مهدوی از سپیدرود

 دخالتی در انتخاب برترین‌های هفته ندارد و صرفاً از سرمربیان یا آنالیزورها نظرخواهی و بدون اینکه نامی از آنها ببرد، نظرات‌شان را منعکس می‌کند.

مدافعان: خسرو حیدری از استقلال، حسین کعبی از سپیدرود، ابوالفضل علایی از استقلال خوزستان و مهدی شیری از پیکان

خبرگزاری تسنیم: از پانزدهمین دوره لیگ برتر در پایان هر هفته از مسابقات، از مربیان و آنالیزورهای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کند. این رویه در هفدهمین دوره لیگ هم ادامه خواهد داشت. روش کار به این صورت است که سرمربیان یا آنالیزور‌های ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم‌شان را معرفی می‌کنند.

دروازه‌بان: وحید شیخ‌ویسی از استقلال خوزستان

به گزارش تسنیم، طبق اعلام مربیان تیم‌ها بازیکنانی مانند فرید بهزادی کریمی از استقلال خوزستان مهدی ترابی از سایپا، محمد نژادمهدی از ذوب‌آهن، آندرانیک تیموریان از گسترش فولاد، محمد شادکام از صنعت نفت آبادان، حجت‌ وردی و آرمان قاسمی از پیکان هم می‌توانستند در تیم منتخب قرار بگیرند.

مهاجم: رحیم زهیوی از فولاد خوزستان، علی قلی‌زاده از سایپا، مرتضی تبریزی از ذوب‌آهن

تیم منتخب هفته بیست‌وششم هفدهمین دوره لیگ برتر به‌ شرح زیر است:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *