افشاردوست: کولاکوویچ را تخلیه اطلاعاتی کنند + کلوپ: لالانا جزو ارکان اصلی لیورپول است – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست در مراسم افتتاحیه سمینار تخصصی «تاکتیک‌های پیشرفته حمله» در کمیته ملی المپیک و پارالمپیک تهران گفت: در ابتدا به تمامی مربیان شرکت کننده در این سمینار به ویژه استاد اسماعیل حبیبی خیر مقدم عرض می کنم
خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست در مراسم افتتاحیه سمینار تخصصی «تاکتیک‌های پیشرفته حمله» در کمیته ملی المپیک و پارالمپیک تهران گفت: در ابتدا به تمامی مربیان شرکت کننده در این سمینار به ویژه استاد اسماعیل حبیبی خیر مقدم عرض می کنم.

دبیرکل فدراسیون والیبال تصریح کرد: تعامل بین مدرس و مربیان شرکت کننده در این سمینار می تواند سطح کیفی سمینار را افزایش دهد و مطالب ارائه شده را برای مربیان مفیدتر کند.

کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون والیبال سمینار تخصصی «تاکتیک های پیشرفت حمله» را در راستای ارتقای سطح دانش فنی مربیان سطح بالای کشور تدارک دیده است.

وی با یادآوری تخصصی شدن تاکتیک های مختلف والیبال گفت: قبلا دوره ای با تدریس سرمربی تیم ملی والیبال در تاکتیک دفاع برگزار و استقبال بسیار خوبی از آن شد و به همین دلیل تصمیم گرفتیم این دوره را در تاکتیک حمله نیز برگزار کنیم.

وی از مربیان شرکت کننده در این سمینار خواست که کولاکوویچ را تخلیه اطلاعاتی کنند و از عقاید یکدیگر نیز در این سمینار یک روزه بهره لازم ببرند.

افشاردوست تاکید کرد: انتقال تجارب کمک بسیار خوبی به رشد و توسعه والیبال ایران خواهد کرد و مربیان در این زمینه فعال باشند.

پیش از این (دوم بهمن ماه سال جاری) سمینار تخصصی «تاکتیک‌های پیشرفته دفاعی» با تدریس کولاکوویچ در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شده بود.

——————-

خبرگزاری فارس: هافبک ۲۹ ساله و با تجربه سرخ‌پوشان در فصل جاری تنها ۱۰ بازی توانسته برای تیمش بازی کند و آخرین حضورش در میدان بازی منجر به برد ۲ بر یک در جام حذفی مقابل اورتون در ابتدای سال جاری میلادی بود
خبرگزاری فارس: هافبک ۲۹ ساله و با تجربه سرخ‌پوشان در فصل جاری تنها ۱۰ بازی توانسته برای تیمش بازی کند و آخرین حضورش در میدان بازی منجر به برد ۲ بر یک در جام حذفی مقابل اورتون در ابتدای سال جاری میلادی بود.

با توجه به در پیش‌ ‌بودن بازی برگشت تیم انگلیسی مقابل پورتو در لیگ قهرمانان، یورگن کلوپ از این ستاره مصدوم فصل جاری خود به عنوان یک عضو کلیدی نام برده است.

او ادامه داد:البته او تنها به زمان لازم دارد.زندگی همیشه پندگرفتن از اشتباهات بوده و ما همه مجبوریم که تجربه‌کنیم. ما مرتکب این اشتباه شدیم که دیدیم او به نظر آماده است و از او استفاده کردیم که در نهایت لطمه زد.بنابراین باید بر اساس حضورش برنامه‌ریزی کنیم و بگوییم که او بزودی خواهد آمد.

سرمربی ژرمنی اظهار داشت:آدام همیشه یکی از ارکان اساسی و اصلی تیم بوده و با توجه به رقابتی که در تیم وجود داشته، هیچ مشکلی برای حضورش وجود ندارد.چرا که او برای لیورپول عضوی مهم به شمار می‌رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *