احتمال بازگشت رحمتی به ترکیب اصلی استقلال + اولین جلسه هیات مدیره استقلال در سال ۹۷ – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال استقلال تهران با پنج پیروزی پی در پی از هفته بیست و سوم تا بیست و هفتم و در حالی که با ۴۷ امتیاز به رده سوم جدول رسیده است، چهارشنبه در تبریز به مصاف گسترش فولاد این شهر می‌رود
خبرگزاری مهر: تیم فوتبال استقلال تهران با پنج پیروزی پی در پی از هفته بیست و سوم تا بیست و هفتم و در حالی که با ۴۷ امتیاز به رده سوم جدول رسیده است، چهارشنبه در تبریز به مصاف گسترش فولاد این شهر می‌رود. وینفرد شفر در صدد است در تبریز ششمین پیروزی متوالی این فصل را برای تیمش به دست آورده و در صورت لغزش ذوب آهن در اهواز رسما رده دوم جدول را به دست آورد.

دیدار دو تیم استقلال و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۲۲ فروردین در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز انجام می شود.

شفر که پیش از این هم نشان داده به استفاده چرخشی از بازیکنان در مقاطع مختلف اعتقاد داشته و از این نحوه استفاده از بازیکنان نتیجه هم گرفته، ممکن است در این بازی از سید مهدی رحمتی در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند.

——————-

خبرگزاری فارس: این روزها بحث تمدید قرارداد وینفرد شفر با استقلال یکی از مباحث مهم برای هواداران این تیم است و البته مدیران این باشگاه هم سخت در تلاش هستند تا به نوعی این مربی را با رقمی که باشگاه در نظر دارد در این تیم ماندنی کنند
اولین جلسه هیات مدیره استقلال در سال ۹۷ قرار است امروز با محوریت تمدید قرارداد سرمربی آلمانی و همچنین بازیکنانی که در پایان فصل قراردادشان به پایان می‌رسد برگزار شود.

خبرگزاری فارس: این روزها بحث تمدید قرارداد وینفرد شفر با استقلال یکی از مباحث مهم برای هواداران این تیم است و البته مدیران این باشگاه هم سخت در تلاش هستند تا به نوعی این مربی را با رقمی که باشگاه در نظر دارد در این تیم ماندنی کنند.

این جلسه در حالی برگزار می‌شود که بازیکنانی مثل پژمان منتظری، امید ابراهیمی، ووریا غفوری، سرور جباروف، مامه بابا تیام و ….. قراردادشان با این باشگاه به پایان می‌رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *