آمادگی مانچینی برای هدایت تیم ملی ایتالیا + زنگنه، ۵ مشاور خود را برکنار کرد – باشگاه فرهنگی و ورزشی

 خبرگزاری تسنیم: تیم ملی فوتبال ایتالیا برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید در مجموع دو بازی رفت و برگشت در مرحله پلی‌آف اروپایی از سد سوئد بگذرد و شاگردان جامپیرو ونتورا مأموریت دشواری در پیش دارند
سرمربی پیشین اینتر درباره پیش‌بینی‌اش از قهرمان فصل جاری سری A ایتالیا خاطرنشان کرد: این فصل تاکنون فوق‌العاده بوده و چهار یا پنج تیم هستند که می‌توانند فاتح اسکودتو شوند. اینتر یکی از آنها تیم‌هاست. آنها با صبوری زیاد تیم‌شان را بازسازی کرده‌اند. همچنین برای سامپدوریا خوشحالم.

روبرتو مانچینی، سرمربی زنیت در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «پرمیوم اسپورت» ایتالیا گفت: جام جهانی بدون ایتالیا جام جهانی همیشگی نخواهد بود. تیم تحت‌هدایت ونتورا کمی تحت‌فشار است، اما این طبیعی است. با این وجود به نظرم ایتالیا به جام جهانی صعود خواهد کرد. سوئد حریفی سرسخت است، اما آتزوری توان راهیابی به جام جهانی را دارد.

 خبرگزاری تسنیم: تیم ملی فوتبال ایتالیا برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید در مجموع دو بازی رفت و برگشت در مرحله پلی‌آف اروپایی از سد سوئد بگذرد و شاگردان جامپیرو ونتورا مأموریت دشواری در پیش دارند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا می‌توانید خودتان را در آینده روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی ایتالیا ببینید؟»، اظهار داشت: هر مربی ایتالیایی رویای مربیگری آتزوری را دارد و مایه غرور و افتخار من است که روزی هدایت تیم ملی فوتبال کشورم به من سپرده شود و برای این کار آماده‌ خواهم بود.

——————-
خبرگزاری تسنیم: در حکم بیژن زنگنه، وزیر نفت خطاب به محمدهادی نژادحسینیان، احمد ناطق نوری، محمد جواد عاصمی پور و احمد شفاعت آمده است:

“با توجه به تفسیر جدید از قانون نحوه بکارگیری بازنشستگان در دولت، متاسفانه ادامه همکاری تمام وقت با آن جناب از این وزارتخانه سلب شده، لذا ضمن آرزوی سلامت و ادامه توفیقات برای جنابعالی، بدینوسیله از خدمات و همکاری‌های ارزشمند جنابعالی در مدت عهده داری مشاورت وزیر، صمیمانه تقدیر و تشکر می شود
خبرگزاری تسنیم: در حکم بیژن زنگنه، وزیر نفت خطاب به محمدهادی نژادحسینیان، احمد ناطق نوری، محمد جواد عاصمی پور و احمد شفاعت آمده است:
“با توجه به تفسیر جدید از قانون نحوه بکارگیری بازنشستگان در دولت متاسفانه ادامه همکاری تمام وقت با آن جناب از این وزارتخانه سلب شده، لذا ضمن آرزوی سلامت و ادامه توفیقات برای جنابعالی، بدینوسیله از خدمات و همکاری‌های ارزشمند جنابعالی در مدت عهده داری مشاورت وزیر و مدیر کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت نفت، صمیمانه تقدیر و تشکر می‎شود.”

“با توجه به تفسیر جدید از قانون نحوه بکارگیری بازنشستگان در دولت، متاسفانه ادامه همکاری تمام وقت با آن جناب از این وزارتخانه سلب شده، لذا ضمن آرزوی سلامت و ادامه توفیقات برای جنابعالی، بدینوسیله از خدمات و همکاری‌های ارزشمند جنابعالی در مدت عهده داری مشاورت وزیر، صمیمانه تقدیر و تشکر می شود.”

همچنین در حکم وزیر نفت به سید رحیم عقیق آمده است:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *